Witamy
na naszej stronie

Firma Banachmeble istnieje od 1999 roku.

Naszą podstawową działalnością jest produkcja mebli na zamówienie, staramy się by każdy nasz projekt był niepowtarzalny. Realizujemy też wizje wielu dekoratorów wnętrz i działamy z ich polecenia.

Ze szczególną pasja podchodzimy do mebli kuchennych , ale żadna inna realizacja nie jest przez nas traktowana po „macoszemu”. Produkujemy meble łazienkowe, sypialnie, meble do salonów, garderób, jak również szafy z drzwiami suwanymi. Realizujemy też wiele zleceń na meble biurowe, takie jak recepcje, gabinety, stanowiska robocze, zaplecza socjalne i szafy biurowe. Zajmujemy się też produkcją mebli do sklepów i butików , a wszystko na indywidualne zamówienie.

Wciąż śledzimy najnowsze trendy w meblarstwie i akcesoriach meblowych by nie dać wyprzedzić się konkurencji. Zajmujemy się doradztwem w sprawie AGD jak również jego sprzedażą.

Staramy się uczestniczyć w projektach jak najwcześniej by wyeliminować przeróbki wody, prądu, gazu. Polecamy firmy budowlane do wykańczania wnętrz, sprawdzone od lat i godne zaufania. Wciąż kosztem innych wyrzeczeń modernizujemy swój park maszynowy by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy.

design: internet-media.pl